Cadix

Inventor Surface Modeling

Inhoud van de cursus

De training Inventor Module: Surface Modeling introduceert het concept van het modelleren van oppervlakken. Tijdens de training leert u complexe modellen met Surface Modeling te maken. Er wordt gebruik gemaakt van de geavanceerde module functionaliteiten om het ontwerpen van het onmogelijke mogelijk te maken.

Voor wie is deze training bedoeld?

De training is bedoeld voor engineers die producten met complexe vormen ontwerpen.

Welke onderwerpen worden er tijdens de training behandeld?

De volgende onderwerpen worden tijdens de training behandeld:
  • Vrije vorm modellering
  • Canvas gebruik
  • 3D schetsen
  • Surface modellering
  • Solid modellering
  • Sculp
  • Van surface naar solid
  • Complexe vormen

Welke voorkennis heeft u nodig?

Voor deze cursus is kennis op het niveau van de Inventor Basistraining vereist.

Faciliteiten

Voor de Inventor cursussen beschikt Cadix in heel Nederland over uitstekend gefaciliteerde trainingsruimtes. Tijdens de training kunt u onbeperkt gebruik maken van koffie, thee en ijswater. Ook wordt u een lunch aangeboden.

Duur van de cursus

1 dagen

Kosten van de cursus

De totale kosten bedragen 500

Plaatsen / leslocaties

Virtual Classroom,Utrecht,Drachten

Gratis informatie aanvragen

Vul hieronder jouw gegevens in, dan krijg je gratis informatie toegestuurd.

  • De ingevoerde (persoons)gegevens worden door de geselecteerde opleidingsaanbieder(s) gebruikt om de gestelde vraag te beantwoorden;
  • Indien gewenst mag de onderwijsinstelling waar ik mijn aanvraag naar stuur mijn gegevens bewaren om mij van advies te voorzien;
  • Ik ben tenminste 16 jaar oud, of heb toestemming van mijn ouders of voogd om deze informatieaanvraag te verzenden;
  • De privacy statement en algemene voorwaarden van Stichting ROC.nl zijn van toepassing.